kalibracja monitora trójmiasto


Nad morzem, a szczególnie w Trójmieście jestem kilkanaście razy w ciągu roku. To duża aglomeracja skupiająca wielu fotografów. A jeśli fotografowie to i monitory. A jeśli monitory to i kalibracja.

kalibracja monitora gdańsk

To w Gdańsku kilka lat temu podczas kalibracji kilkunastu monitorów dla agencji reklamowej poznałem wielkość Trójmiasta. Późnym wieczorem zadzwonił klient z Gdyni. Potrzebował pomocy z kalibracją swojego Eizo w trybie natychmiastowym. Nie sądziłem, że będę miał do przejechania ponad 40 kilometrów w jedną stronę. Nie sądziłem także, że przyjdzie nam rozwiązywać problem z kolorem do późnych godzin nocnych. Na szczęście wszystko się udało i nawet znalazła się chwila na sen przed wyprawą do...

kalibracja monitora sopot

...do Sopotu kolejnego dnia. Tutaj również przyszło mi kalibrować monitory kilku fotografów. Darzę to miejsce dużym sentymentem. Spędziłem tu swego czasu przemiłe dwa tygodnie mieszkając w Grand Hotelu i fotografując jego wnętrza. Udało się również odwiedzić kilka tajemniczych zakamarków i spojrzeć na morze z okna pomiędzy napisaem Grand i Hotel. Czy podczas tej sesji kalibrowałem monitor? Oczywiście. Głównie swój. Dodatkowo jako, że mieskałem w kilku pokojach zająłem się także kalibracją telewizora w każdym z nich.

kalibracja monitora gdynia

Poprzednia historia przypomniała mi kolejną sytuację gdy po kilku dniach kalibracji monitorów usiadłem wieczorem w hotelu w Gdyni. Jedna ze stacji transmitowała wówczas Helikopter w Ogniu jednak z racji faktu, iż telewizor nie nadawał się do bezbolesnego patrzenia pozostało mi szybko go skalibrować by móc cieszyć się filmem. Tak, kalibracja monitora potrafi zmienić sposób patrzenia na świat.

kalibracja monitora trójmiasto

Gdańsk, Sopot i Gdynia to główne destynacje, jednak przy okazji pobytu na Pomorzu kalibruję również w dużym promieniu od tych miast. Wejherowo, Władysławowo czy Jastrzębia Góra. Od Słupska po Malbork. Jeśli amsz problem z kolorem w województwie Pomorskim - wiesz gdzie znaleźć rozwiązanie.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z kalibracji monitora i swojego stanowiska pracy.
A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać - pisz śmiało.

zamów kalibrację monitora
w trójmieście

kalibracja monitora gdańskkalibracja monitora gdyniakalibracja monitora sopotkalibracja monitora wejherowowarsztaty dla fotografów