warsztaty dla fotografów » vitavision Adam Jędrysik Lightroom, Photoshop, Capture One - zobacz gdzie organizuję warsztaty lub zapytaj o spotkanie indywidualne. Rozwiążemy razem wszelkie problemy z kolorami i przygotowaniem zdjęć. 20210725
kalibracja monitora logo

warsztaty dla fotografa naucz się oszczędzać swój czas


W ciągu roku prowadzę wiele paneli oraz warsztatów z tematyki zarządzania barwą oraz ogólnego workflow pracy fotografa czy retuszera. Bardzo często pomagam zapanować nad systematyką i spójnością pracy na indywidualnym masterclassie lub w kilkuosobowych grupach. Cenię sobię tę formę gdyż przy takich okazjach można się przyjrzeć specyfice pracy każdego uczestnika i dopasować indywidualne rozwiązania opierające się o powszechne standardy.
Przez kilka lat prowadziłem panele na Łódzkich Targach Fotograficznych Foto-Video, spotkaniach organizowanych przez marki Eizo, Canon czy Sony oraz gościnne wystąpienia na warsztatach innych fotografów.
Obecnie planujemy kolejne edycje w kilku miastach Polski. Jeśli chcesz trzymać rękę na pulsie by najwcześniej dowiedzieć się o zaplanowanych imprezach wystarczy, że zostawisz mi do siebie namiar.

zarządzanie barwą — szkolenienaucz się pracować z kolorem


Jeśli czujesz, że praca z kolorem nie jest Twoją mocną stroną, że ten aspekt wymaga poprawy — skontaktuj się ze mną. Podczas rozmowy ustalimy na co warto położyć nacisk, które elementy pracy są dla Ciebie najważniejsze, a których aspektów zarządzania barwą nie trzeba zgłębiać, a jedynie mieć ich świadomość. Tu nie chodzi o naukę kalibracji, wszystkich trudnych wyrazów i zjawisk. Chodzi o rozwiązanie problemów, przyspieszenie Twojej pracy i oszczędność czasu. A skoro czasu, to także i pieniędzy.
Dowiedz się także co to jest zarządzanie barwą.

zapytaj o szkolenie zarządzania barwą

Tymczasem przeczytaj porady jak skalibrować monitor. Dowiesz się co jest ważne i na co zwrócić uwagę w całym procesie.
Jeśli jeszcze nie dbasz odpowiednio o bezpieczeństwo swoich danych to dział na temat backupu dla fotografa powinien być pozycją obowiązkową.
A jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o kolejnych wydarzeniach lub spytać o indywidualne warsztaty i chcesz to zrobić wystarczy, że do mnie napiszesz.