warsztatynaucz się oszczędzać swój czas


W ciągu roku prowadzę wiele paneli oraz warsztatów z tematyki zarządzania barwą oraz ogólnego workflow pracy fotografa czy retuszera. Bardzo często pomagam zapanować nad systematyką i spójnością pracy na indywidualnym masterclassie lub w kilkuosobowych grupach. Cenię sobię tę formę gdyż przy takich okazjach można się przyjrzeć specyfice pracy każdego uczestnika i dopasować indywidualne rozwiązania opierające się oczywiście o powszechne standardy.
Od lat prowadzę panele na Łódzkich Targach Fotograficznych Foto-Video, spotkaniach organizowanych przez marki Eizo, Epson czy Sony czy gościnne wystąpienia na warsztatach innych fotografów.
Obecnie planujemy kolejne edycje w kilku miastach Polski. Jeśli chcesz trzymać rękę na pulsie by najwcześniej dowiedzieć się o zaplanowanych imprezach wystarczy, że zostawisz mi do siebie namiar.
zapisz się do newslettera A jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o tych wydarzeniach lub spytać o indywidualne warsztaty i chcesz to zrobić wystarczy, że do mnie napiszesz.
Skontaktuj się ze mną