komputer dla fotografanajważniejsza jest konfiguracja


Ponad 10 lat pracy z fotografią oraz filmem pozwala dostarczać i konfigurować stacje graficzne dopasowane do indywidualnych potrzeb. Od płyty głównej i procesora - elementów kluczowych dla prędkości. Pamięci RAM gwarantującej elastyczność pracy. Podsystemu dyskowego zapewniającego szybki dostęp do aplikacji oraz miejsce dla materiałów bieżących, archiwów czy backupu zapewniającego bezpieczeństwo Twoich prac. To wszystko zamykam w obudowie, której nie trzeba chować do szafy. Estetyka i cisza podczas pracy jest dla mnie równie ważna jak stabilność sprzętu.
Instalacja systemu oraz niezbędnego oprogramowania to kwestia, którą zajmę się specjalnie dla Ciebie. Odpowiednia konfiguracja i zabezpieczenie sprzętu od strony programowej to równie ważny aspekt długiej, bezkonfliktowej pracy.
Wszystkie te doświadczenia wyniesione są z bezpośredniej pracy, testów i stosowania autorskich rozwiązań ułatwiających pracę z obazem. Dzięki temu mogę zapewnić komfortową pracę przez długi czas.
Każdy komputer jest składany pod konkretne potrzeby, testowany kilkdziesiąt godzin pod obciążeniem by wykluczyć usterki i zapewnić bezawaryjną pracę. Poza komputerem ważne jest także bezpieczeństwo danych. W tym zakresie mogę zaoferować sprawdzone systemy zapewniające ciągły backup danych dla fotografa i bezpieczeństwo zdjęć. zamów idealny komputer dla Ciebie