kalibracja monitora logo
vitavision kalibracja monitora warszawa

kalibracja monitora warszawa


Warszawa to główny teren moich działań. To stąd najczęściej wyruszam na wszelkie kalibracyjne trasy. Zarazem najwięcej zleceń realizuję właśnie tutaj. Nie jest to zaskakujące. Z racji olbrzymiej ilości fotografów kalibracja monitora w warszawie należy do moich zadań wielokrotnie w ciągu tygodnia. Od Żoliborza po Ursynów. od Ursusa po Wesołą. Nie omijając Ochoty na Włochy, Środmieścia, a nawet Białołęki.
Z racji sporej ilości rentali często dokonuję kalibracji monitorów podglądowych wypożyczanych na plany. Usługa kalibracji monitora jest dostępna również w miastach bliskich Warszawie. Piaseczno, Marki, Otwock, Pruszków, Wołomin czy Grodzisk Mazowiecki — tu również jestem bardzo często.

Jeśli masz problem z wydrukami pozostaje go rozwiązać.

zamów kalibrację monitora w warszawie

Przy okazji dowiesz się najlepiej skonfigurować stanowisko pracy oraz jak pracować wydajniej, szybciej i efektywniej. Bo profesjonalna kalibracja monitora to nie tylko odpowiednia jego regulacja, to także mini warsztaty pozwalające zaoszczędzić Twój czas.

Fotografią zajmuję się od ponad 15 lat. Pamiętam czasy gdy nie było Lightrooma. Tak, były takie. Równolegle zacząłęm zgłębiać tajniki zarządzania barwą i kalibracji monitorów współpracując przy tym z markami takimi jak Eizo, NEC, Wacom czy Samsung.
Przez cały ten czas zaufały mi setki fotografów, odwiedziłem praktycznie każde studio fotograficzne i wielu retuszerów w kraju.
Czas na Twój monitor.

A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać

zamów kalibrację w warszawie

kalibracja monitora warszawaprofesjonalna kalibracja monitorausługa kalibracji monitora