kalibracja monitora logo

kalibracja monitora warszawa


Skontaktuj się ze mną przez formularz lub telefonicznie, a ja przedstawię odpowiednie rozwiązanie.

Kalibracje przeprowadzam w całym kraju, jednak najczęściej udaje się umówić w przeciągu kilku dni, a nawet w ciągu kilku godzin od zgłoszenia problemu.

Ile kosztuje kalibracja monitora?

Po pierwsze, najważniejsze — nie tyle kalibracja monitora, co rozwiązanie Twojego problemu z kolorem. Poza samą regulacją monitora weryfikuję stanowisko, dopasuję odpowiednie oświetlenie, skonfiguruję oprogramowanie i opowiem jak pracować, żeby to wszystko miało sens.
Kalibracja monitora / laptopa i rozwiązanie problemów z kolorami to koszt około 400zł.
Skontaktuj się ze mną, a ustalimy wszystko dokładnie i praca od tej pory będzie przewidywalna i przyjemna.

zapytaj o kalibrację monitora w swojej pracowni

gdzie można zamówić kalibrację monitora?

Kalibrację monitora lub laptopa można zamówić w swojej pracowni na terenie Warszawy lub na terenie całego województwa mazowieckiego. Obsługuję jednak klientów z całego kraju.

Jakim sprzętem i oprogramowaniem kalibruję monitory?

W przypadku kalibracji sprzętowej jest to oprogramowanie producenta monitora Eizo, Sharp/NEC, BenQ czy Dell. Stosuję także basICCcolor oraz kilka autorskich rozwiązań ułatwiających pracę i poprawiających dokładność kalibracji. Sprzętowo pracuję laboratoryjnymi czujnikami Konica-Minota oraz spektrofotometrami i kolorymetrami XRite.

Co otrzymujesz w ramach kalibracji?

Kalibracja monitora to tylko jedna ze składowych usługi. Najważniejsze jest rozwiązanie problemu jaki u Ciebie występuje. Zmiany na stanowisku pracy, jego oświetlenie czy konfiguracja oprogramowania to czynności konieczne, by sama kalibracja miała sens. Po skalibrowaniu monitora generowany i instalowany jest także profil ICC. Support przy ewentualnych problemach w późniejszej pracy także się przyda.

Monitory i laptopy są kalibrowane do odpowiednich w danej branży standardów, warunków pracy i przeznaczenia wykonywanych prac. Nie ma tutaj jednego złotego zestawu ustawień, są pewne standardy.

Kalibracja monitora w Warszawie

Warszawa to główny teren moich działań. To stąd najczęściej wyruszam na wszelkie kalibracyjne trasy. Zarazem najwięcej zleceń realizuję właśnie tutaj. Nie jest to zaskakujące. Z racji olbrzymiej ilości fotografów kalibracja monitora w warszawie należy do moich zadań wielokrotnie w ciągu tygodnia. Od Żoliborza po Ursynów. od Ursusa po Wesołą. Nie omijając Ochoty na Włochy, Środmieścia, a nawet Białołęki.
Z racji sporej ilości rentali często dokonuję kalibracji monitorów podglądowych wypożyczanych na plany. Usługa kalibracji monitora jest dostępna również w miastach bliskich Warszawie. Piaseczno, Marki, Otwock, Pruszków, Wołomin czy Grodzisk Mazowiecki — tu również jestem bardzo często.
Jeśli masz problem z wydrukami pozostaje go rozwiązać.

zapytaj o kalibrację monitora w swojej pracowni

Przy okazji dowiesz się najlepiej skonfigurować stanowisko pracy oraz jak pracować wydajniej, szybciej i efektywniej. Bo profesjonalna kalibracja monitora to nie tylko odpowiednia jego regulacja, to także mini warsztaty pozwalające zaoszczędzić Twój czas.

Fotografią zajmuję się od ponad 15 lat. Pamiętam czasy gdy nie było Lightrooma. Tak, były takie. Równolegle zacząłęm zgłębiać tajniki zarządzania barwą i kalibracji monitorów współpracując przy tym z markami takimi jak Eizo, NEC, Wacom czy Samsung.
Przez cały ten czas zaufały mi setki fotografów, odwiedziłem dziesiątki studio fotograficznych i wielu retuszerów w kraju.
Czas na Twój monitor.

A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać

umów kalibrację w swojej pracowni

kalibracja monitora warszawaprofesjonalna kalibracja monitorausługa kalibracji monitora