kalibracja monitora logo

kalibracja monitora wrocław


Jeśli szukasz usługi kalibracji monitora we Wrocławiu lub okolicy — trafiasz doskonale.
Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się ze mną przez formularz (najwygodniej, nie zawsze mogę odebrać podczas kalibracji) lub telefonicznie, a ja przedstawię odpowiednie rozwiązanie.

Kalibruję urządzenia w całym kraju, także nie zawsze mogę zrealizować zadanie z dnia na dzień. Nierzadko jednak udaje się wybawić z kolorystycznych opresji w trybie pilnym. Nawet w ciągu kilku godzin od zgłoszenia problemu.

zapytaj o kalibrację monitora w swojej pracowni

gdzie można zamówić kalibrację monitora?

Kalibrację monitora lub laptopa można zamówić w swojej pracowni na terenie Wrocławia lub całego województwa dolnośląskiego. Obsługuję jednak klientów z całego kraju.

Jakim sprzętem i oprogramowaniem kalibruję monitory?

W przypadku kalibracji sprzętowej jest to oprogramowanie producenta monitora Eizo, Sharp/NEC, BenQ czy Dell. Stosuję także basICCcolor oraz kilka autorskich rozwiązań ułatwiających pracę i poprawiających dokładność kalibracji. Sprzętowo pracuję laboratoryjnymi czujnikami Konica-Minota oraz spektrofotometrami i kolorymetrami XRite.

Co otrzymujesz w ramach kalibracji?

Kalibracja monitora to tylko jedna ze składowych usługi. Najważniejsze jest rozwiązanie problemu jaki u Ciebie występuje. Zmiany na stanowisku pracy, jego oświetlenie czy konfiguracja oprogramowania to czynności konieczne, by sama kalibracja miała sens. Po skalibrowaniu monitora generowany i instalowany jest także profil ICC. Support przy ewentualnych problemach w późniejszej pracy także się przyda.

Monitory i laptopy są kalibrowane do odpowiednich w danej branży standardów, warunków pracy i przeznaczenia wykonywanych prac. Nie ma tutaj jednego złotego zestawu ustawień, są pewne standardy.

Kalibracja monitora we Wrocławiu

Wrocaław i cały Dolny Śląsk odwiedzam bardzo często. Łatwy dojazd i duże zapotrzebowanie na pomoc w zakresie reprodukcji kolorów sprawiają, że terminy kalibracji nie są odległe.

zapytaj o kalibrację monitora
na dolnym śląsku

Jeśli wybieram się na kalibrację monitora na Dolny Śląsk odwiedzam przy okazji Jelenią Górę, Wałbrzych czy Legnicę. Bliskość gór sprawia, że zawsze staram się znaleźć chwilę by zahaczyć o Szklarską Porębę czy Świeradów Zdrój i pojeździć na rowerze. To w końcu idealne tereny tak na MTB jak i na szosę.
Doskonałe widoki, szczególnie pod koniec wakacji gdy pola są pełne pracy. Ogrom wzniesień i ciekawych tras. Za każdym razem gdy planuję kalibrację monitora we Wrocławiu czy okolicach cieszę się na możliwość odiwedzenia Dolnego Śląska i jego zakamarków.
Także we Wrocławiu pomagam kalibrować drukarki wielkoformatowe u kilku moich partnerów. Plotery Canona czy Epsona drukujące fotografie w formatach A2 i większych to wymagające urządzenia. Podobnie jak klienci oczekujący doskonałych wydruków. Tutaj nie ma miejsca na błąd. Tak jak kalibracja monitora jest istotną składową stanowiska pracy fotografa tak odpowiednie przygotowanie maszyn drukarskich jest podstawą w przeniesieniu fotografii na papier.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z kalibracji monitorai swojego stanowiska pracy.
A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać - pisz śmiało.

zapytaj o kalibrację monitora
we wrocławiu

kalibracja monitora wrocławprofesjonalna kalibracja monitorakalibracja monitora jelenia górakalibracja monitora zgorzelec