kalibracja projektora » zadbaj o poprawny obraz w swoim kinie Adam Jędrysik Posiadasz projektor? To znaczy, że chcesz by obraz wyglądał możliwie najlepiej. Bez poprawnej kalibracji to tylko błądzenie. Zobacz jak mogę Ci pomóc. 20211208
kalibracja monitora logo

kalibracja projektora zobacz filmy tak jak przygotowali je twórcy


Projektor to oznaka wymagań. Chcesz się poczuć jak w kinie, zobaczyc duży obraz i…no właśnie - poprawny. Bez przesadzonych kontrastów, ale odpowiednio dynamiczny. Wyważony kolorystycznie. Taki, który dopełni wrażenia.
Pełnia możliwości jest nie do uzyskania na fabrycznych ustawieniach. Wiesz dlaczego? Bo bardzo dużo zależy od pomieszczenia, ekranu i warunków pracy. Kalibracja projektora uwzględnia to wszystko - pomiary odbywają się prosto z ekranu.
Jeśli chcesz zobaczyć film tak jak przygotowali go twórcy wówczas warto zadbać o pomieszczenie, ekran, a na końcu oczywiście - kalibracja projektora.
Detale w cieniach, odpowiedni rozkładu tonów i kolorów - przede wszystkim skóry to często nowy wymiar i doświadczenia dla oglądającego. Niby było dobrze, ale po kalibracji jest zauważalnie lepiej.
Wiesz ile kosztują referencyjne monitory do koloryzacji filmów? Lekką ręką kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tak, w studiach również odbywa się kalibracja monitora. Reżyserzy dbają o wiele detali by ich filmy były zgodne z ich oczekiwaniami. A rozregulowany projektor? To odpowiednik tanich słuchawek. Czy brzmią tak jak powinny? No właśnie.
Nie chodzi o to by wyświetlany obraz był superkontrastowy, nasycony kolorami i wręcz rażący. Kalibracja projektora sprawia, że jest prawdziwy, wierny oryginałowi. zapytaj - kalibracja projektora