kalibracja projektora zobacz filmy tak jak przygotowali je twórcy


Projektor to oznaka wymagań. Chcesz się poczuć jak w kinie, zobaczyc duży obraz i…no właśnie - poprawny. Bez przesadzonych kontrastów, ale odpowiednio dynamiczny. Wyważony kolorystycznie. Taki, który dopełni wrażenia.
Pełnia możliwości jest nie do uzyskania na fabrycznych ustawieniach. Wiesz dlaczego? Bo bardzo dużo zależy od pomieszczenia, ekranu i warunków pracy. Kalibracja projektora uwzględnia to wszystko - pomiary odbywają się prosto z ekranu.
Jeśli chcesz zobaczyć film tak jak przygotowali go twórcy wówczas warto zadbać o pomieszczenie, ekran, a na końcu oczywiście - kalibracja projektora.
Detale w cieniach, odpowiedni rozkładu tonów i kolorów - przede wszystkim skóry to często nowy wymiar i doświadczenia dla oglądającego. Niby było dobrze, ale po kalibracji jest zauważalnie lepiej.
Wiesz ile kosztują referencyjne monitory do koloryzacji filmów? Lekką ręką kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tak, w studiach również odbywa się kalibracja monitora. Reżyserzy dbają o wiele detali by ich filmy były zgodne z ich oczekiwaniami. A rozregulowany projektor? To odpowiednik tanich słuchawek. Czy brzmią tak jak powinny? No właśnie.
Nie chodzi o to by wyświetlany obraz był superkontrastowy, nasycony kolorami i wręcz rażący. Kalibracja projektora sprawia, że jest prawdziwy, wierny oryginałowi. zapytaj - kalibracja projektora