kalibracja monitora łódź


Łódź i okolice to jedna z najczęściej odwiedzanych przez mnie lokalizacji. Jako, że mieści się na przecięciu wielu moich tras to tutaj można liczyć na największą liczbę odwiedzin pod kątem kalibracji monitora.
Łódź to także coroczne targi foto video w hali Expo. To na tym wydarzeniu od pięciu lat prowadzę warsztaty zarządzania barwą oraz panele we współpracy z takimi markami jak Eizo, Wacom, Sony czy Canon. Od zarządzania barwą po fotografię. Przez kilka dni jestem dostępny również na stoisku Eizo i tam odpowiadam na pytania dotyczące najczęściej kalibracji monitora. Wiele zagadnień mogę przy okazji zaprezentować na monitorach Eizo od podstawowych modeli linii EV po najwyższej klasy graficzne monitory CG.
Łódź to także szkoła filmowa. Wielu jej adeptów, a nawet profesorów korzystało z usługi kalibracji monitora do zastosowań fotograficznych jak i filmowych. To także wielu fotografów i niejedno studio, w którym kalibracja monitora to podstawa higieny pracy i zapewnienia najwyższej jakości stanowisk dla fotografów.
Kiedy myślę - kalibracja monitora - Łódź jest jednym z tych miejsc, w których splata się najszersze spektrum moich klientów. Dziesiątki skalibrowanych monitorów, zrealizowanych sesji i przeprowadzonych warsztatów. Oczywiście kalibruję monitory nie tylko w samej Łodzi. Odwiedzam często ościenne miasta np. Zgierz, Pabianice czy Konstantynów.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z kalibracji monitora i swojego stanowiska pracy.
A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać - pisz śmiało.

zamów kalibrację monitora
w łodzi

kalibracja monitora łódźkalibracja monitora zgierzkalibracja monitora pabianicetargi fotowarsztaty dla fotografów