kalibracja monitora logo
vitavision kalibracja monitora łódź

kalibracja monitora łódź


Łódź i okolice to jedna z najczęściej odwiedzanych przez mnie lokalizacji. Jako, że mieści się na przecięciu wielu moich tras to tutaj można liczyć na najczęstsze wizyty pod kątem kalibracji monitora.
Łódź to także targi foto video w hali Expo. To na tym wydarzeniu od wielu lat prowadziłem warsztaty zarządzania barwą oraz panele we współpracy z takimi markami jak Eizo, Wacom, Sony czy Canon. Prowadziłem, bo historia łódzkich targów najprawdopodobniej dobiegła końca.
Od zarządzania barwą po fotografię. Takich tematów dotyczyły warsztaty zrzeszając przez kilka dni na stoisku Eizo wielu fotografów. To tam odpowiadałem na pytania dotyczące najczęściej kalibracji monitora. Wiele zagadnień mogłem przy okazji zaprezentować na monitorach Eizo. Ood podstawowych modeli linii EV po najwyższej klasy graficzne monitory CG.
Na pytania na szczęście nadal mogę odpowiedzieć choćby drogą mailową.
Łódź to także szkoła filmowa. Wielu jej adeptów i profesorów korzystało z usługi kalibracji monitora do zastosowań fotograficznych jak i filmowych, przeznaczonych do gradingu materiałów. Nie bez znaczenia jest także kalibracja monitora podglądowego do pracy przy filmie. Tutaj prym wiedzie marka Atomos.
Łódź to także wielu fotografów i niejedno studio, w którym kalibracja monitora to podstawa higieny pracy i zapewnienie najwyższej jakości stanowisk do pracy z barwą.
Kiedy myślę - kalibracja monitora - Łódź jest jednym z tych miejsc, w których splata się najszersze spektrum moich klientów. Dziesiątki skalibrowanych monitorów, zrealizowanych sesji i przeprowadzonych warsztatów. Oczywiście kalibruję monitory nie tylko w samej Łodzi. Odwiedzam często ościenne miasta np. Zgierz, Pabianice czy Konstantynów.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z kalibracji monitora i swojego stanowiska pracy.
A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać - pisz śmiało.

zamów kalibrację monitora
w łodzi

kalibracja monitora łódźkalibracja monitora zgierzkalibracja monitora pabianicetargi fotowarsztaty dla fotografów