opinie klientów o vitavision Adam Jędrysik Jakie są reakcje fotografów po kalibracji monitora? Najczęstszą jest zaskoczenie. Przeczytaj co mówią fotografowie. 20210618
kalibracja monitora logo


wrażenia po kalibracji opinie fotografów


Przez ponad 10 lat pracy z barwą pomogłem kilkuset fotografom rozwiązać ich problemy z kalibracją monitora oraz błedami w konfiguracji stanowiska.
Przeczytaj co powiedzieli gdy po mojej wizycie zaczęli na nowo odkrywać swoje prace.

"Po pierwsze - mniej męczą się moje oczy podczas wielogodzinenj pracy, wydruki nareszcie przychodzą takie jak przygotowałam je na monitorze, a przy okazji otrzymałam dużo wskazówek przyspieszających moją pracę w Lightroom."

Kalibracja telewizora lub projektora to druga dziedzina, w której pomagam klientom wyciągnąć maksimum możliwości z posiadanego sprzętu.
Wrażenia właścicieli po po kalibracji telewizora gdy chcą sprawdzają wszystkie swoje ulubione filmy - to dodaje niesamowitej chęci do pracy.

"Szczerze mówiąc to miałem już ten telewizor wywalić przez okno (Sony KD-65AG9 przyp. aut.) bo nic nie wyglądało tak jak bym tego oczekiwał. Fajnie, że byłeś, zrobiłeś i...ok, siadaj, musimy jescze sprawdzić kilka tytułów bo wygląda to jak nigdy!"

Krótko mówiąc - warto oszczędzić zdrowie, zyskać czas w pracy i doświadczyć większej przyjeności z pracy i rozrywki.

zamów kalibrację