kalibracja monitora logo
vitavision kalibracja monitora poznań

kalibracja monitora poznań


Poznań i Wielkopolska to tereny odwiedzane przynajmniej kilka razy w roku. Szybki dojazd i położenie na trasie innych wyjazdów ułatwia wizyty. Poza tym bardzo lubię to miasto. Lubię do niego wracać. Nie tylko kalibracja monitora - Poznań to też dla mnie długie spacery, dobre miejsca z craftowym piwem i ciekawe zakątki.
Wielokrotnie prowadziłem także w Poznaniu warsztaty zarządzania barwą oraz indywidualne warsztaty dla fotografów.
Z kalibracji monitora w Poznaniu korzystało też wielu studentów tutejszej Akademii Sztuk Pięknych. Zresztą nie tylko studentów. Niejednokrotnie zaskoczony byłem jakie nazwiska fotograficzne potrzebują pomocy w tym zakresie. Cieszę się zarazem niezmiernie, że obdarzają mnie zaufaniem i pozwalają wejść w swój twórczy świat by rozwiązać problemy z kolorem. Tutaj nie ma substytutów - kalibracja monitora to konieczność i jedna z podstawowych czynności.
Oczywiście kalibracja monitora w Poznaniu to nie jedyna lokalizacja jaką odwiedzam. Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Kalisz, Śrem czy Piła to także miejsca, w których jest potrzeba kalibracja monitora - Wielkopolska, tak było by łatwiej opisać gdzie bywam w tym województwie.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z kalibracji monitora i swojego stanowiska pracy.
A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać - pisz śmiało.
Przy okazji wizyt w Wielkopolsce często kalibruję również dalej w kierunku Szczecina, Kołobrzegu czy dalej Trójmiasta. Jeśli jednak nie na północ to trasa wiedzie na południe przez Leszno do Wrocławia.

zamów kalibrację monitora
w poznaniu

kalibracja monitora poznańkalibracja monitora śremkalibracja monitora jarocinakademia sztuk pięknychwarsztaty dla fotografów