kalibracja monitora logo

kalibracja monitora kraków


Jeśli szukasz usługi kalibracji monitora w Krakowie lub okolicy — trafiasz doskonale.
Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się ze mną przez formularz (najwygodniej, nie zawsze mogę odebrać podczas kalibracji) lub telefonicznie, a ja przedstawię odpowiednie rozwiązanie.

Kalibruję urządzenia w całym kraju, także nie zawsze mogę zrealizować zadanie z dnia na dzień. Nierzadko jednak udaje się wybawić z kolorystycznych opresji w trybie pilnym. Nawet w ciągu kilku godzin od zgłoszenia problemu.

zapytaj o kalibrację monitora w swojej pracowni

W Krakowie bywam kilkanaście razy do roku. Ruszając z Warszawy najczęściej jadę przez Kielce choć zdarza się także trasa objazdowa przez Łódź, Częstochowę i Katowice.
Małopolska to okolica bardzo często odwiedzana na mojej kalibracyjnej mapie z racji wielu firm oraz fotografów działających w tym regionie. Kraków to również tutejsza Akademia Sztuk Pięknych i duże skupienie artystów wymagających od swoich monitorów bezbłędnej reprodukcji kolorów.
Niejednokrotnie podczas wizyty w Krakowie okazywało się, że kalibrację monitora będę przeprowadzał u znanych nazwisk branży fotograficznej. To cieszy. Świadomość zarządzania barwą jest nadal niewielka, podobnie jak postrzeganie kalibracji monitora jako ważnego elementu stanowiska pracy. Na szczęście wykładowacy, nauczyciele i autorytety dostrzegają ten priorytet przekazując wiedzę dalej.
Wiele lat spędzonych z marką Eizo podczas warsztatów, wykładów czy na targachfotograficznych dało możliwość poznania wszystkich modeli monitorów z ostatnich 10 lat, a także wielu zagadnień, które nie są oczywiste i powszechnie opisywane.
Jeśli zatem coś Cię niepokoi w kolorach na Twoim monitorze lub na wydrukach

zamów kalibrację monitora Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z kalibracji monitora i swojego stanowiska pracy.
A może szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki?
Zajmuję się wszelkimi kwestiami dotykającymi problemu zarządzania barwą i reprodukcji na przeróżnych urządzeniach.
Jeśli masz problem, który mogę pomóc rozwiązać - pisz śmiało.

zamów kalibrację monitora
w krakowie

kalibracja monitora krakówprofesjonalna kalibracja monitorakalibracja monitora małopolska