kalibracja monitora logo
vitavision kalibracja monitora katowice

kalibracja monitora katowice


Z przyjemnością wracam na Śląsk by pomóc w kalibracji monitora i rozwiązywaniu zagadnień zarządzania barwą fotografom z tej części kraju.
To tutaj tak naprawdę wszystko się zaczęło. Pierwszy aparat, pierwszy monitor, pierwsze problemy z kolorem i pierwszy kolorymetr. Pochodzę z Katowic, choć obecnie większość czasu spędzam w trasie startując z Warszawy.
Dziś to już setki skalibrowanych monitorów i doświadczenie z praktycznie każdym wiodącym modelem w zakresie przygotowania własnych fotografii i tysiące godzin spędzonych na analizie problemów dotykających fotografów i ich stanowisk.
Piotrowice, Brynów, Ligota, Paderewa, Nikisz? Jednak nie tylko w Katowicach działam z kalibracją. Nie ma najmniejszego problemu by kalibracja monitora Śląsk cały objęła, a także sąsiadujące województwa z opresji barwnej uratje.
Pisz śmiało, rozwiążemy problemy z kolorami.

Kalibracja monitora śląsk

To dzięki znajomości branży i ciągłej obecności mogę szybko reagować na najbardziej egzotyczne i niespotykane problemy z reprodukcją obrazu. Ciągłe aktualizacje systemów czy oprogramowania lubią tworzyć zaskakujące sytuacje. Ich rozwiązanie bez doświadczenia i znajomości zagadnień zarządzania barwą czy też ogólnej konfiguracji wcale nie jest oczywiste.
Śląsk to jedna z częściej odwiedzanych przeze mnie krain. Czy to w drodze do Krakowa, czy w Beskidy. Nie ma problemu byśmy spotkali się Tychach, Oświęcimiu czy Bielsku-Białej. Jeśli już przyjeżdżam na Śląsk zazawyczaj kalibruję monitory od Żywca po Gliwice.
Lata przepracowane z marką Eizo na warsztatach, wykładach czy targach dało możliwość poznania wszystkich modeli z ostatnich 10 lat i wielu zagadnień, które nie są oczywiste i powszechnie opisywane.
Jeśli zatem coś Cię niepokoi w kolorach na Twoim monitorze lub na wydrukach

zamów kalibrację monitora
na Śląsku lub w Sosnowcu

Przeczytaj o korzyściach płynących z kalibracji monitora i swojego stanowiska pracy.
Jeśli szukasz usługi kalibracji telewizora lub kalibracji drukarki informacje na ten temat znajdziesz w powyższych linkach.
Pisz śmiało - rozwiążę Twoje problemy z kolorem. W drodze z Warszawy często przejeżdżam przez Łódź oraz Częstochowę także z chęcią pomogę również w tych okolicach. A jako, że jestem w trasie po całym kraju to Trójmiasto, Bydgoszcz, Wrocław czy Rzeszów również odwiedzam dość często.

kalibracja monitora katowiceprofesjonalna kalibracja monitorakalibracja monitora śląskkalibracja monitora sosnowiec